Top 5 kryptowalut do obserwowania w 2018 roku

Top 5 kryptowalut do obserwowania w 2018 roku

Istnieje wiele kryptowalut do obserwowania w tej chwili. Niektóre z nich są dość niejasne i mają potencjał, aby stać się wielkimi gwiazdami w świecie cyfrowych walut. Poniżej wymieniono najbardziej obiecujące z tych projektów. Czytaj dalej, aby spojrzeć na przyszłość tych monet. Wszystkie będą prawdopodobnie warte obserwowania. I kto wie? Może nawet uda Ci się je kupić. Po prostu pamiętaj, aby mieć oko na ich rozwój w nadchodzących tygodniach. Bardziej rozpoznawalne nazwy są często tymi, które należy obserwować.

Tron’s TRX

Istnieje kilka powodów, dla których Tron’s TRX jest jedną z najlepszych kryptowalut do obserwowania w tym roku. Jednym z nich jest jego zdolność do umożliwienia użytkownikom udziału w procesie wyboru super przedstawicieli. Innym jest to, że użytkownicy są nagradzani za swoją pracę i zachowują pełną własność swoich projektów. Tron poczynił wielkie postępy w Azji i Chinach, dwóch krajach, które aktywnie przyjmują technologię blockchain. Istnieje również wiele innych kryptowalut w przestrzeni inteligentnych kontraktów, w tym EOS i Cardano, co sprawia, że jest mało prawdopodobne, że jeden blockchain będzie w stanie zdominować rynek.

Firma wzbudziła spore zainteresowanie i ma solidne podstawy biznesowe. Justin Sun, założyciel Trona, był wcześniej związany z aplikacją Peiwo do obsługi treści audio. W 2015 r. pełnił funkcję przedstawiciela Ripple, ale później zrezygnował. Jego zaplecze biznesowe przyciągnęło wczesnych inwestorów, w tym twórcę Clash of Kings, Tang Binsena i byłego dyrektora generalnego startupu bike-sharingowego OFO Dai Wei. Inwestycja Sun w kryptowalutę TRX firmy Tron doprowadziła do wielu wysoko postawionych inwestorów.

Po drugie, TRX ma silną reputację jako bezpieczny. Justin Sun zamknął 5 miliardów tokenów TRX na platformie JustSwap, która przypomina Uniswap Ethereum. Oznacza to, że jeśli podaż TRX pozostanie ograniczona, może nastąpić skokowy wzrost popytu na tę monetę. W międzyczasie posiadanie TRX nie jest inwestycją dla osób o słabym sercu.

Kryptowaluta TRX firmy Tron nie jest możliwa do wydobycia, ale ekonomia waluty opiera się na blokadzie tokenów. Tokeny są blokowane przez posiadaczy, którzy stawiają je na szali, przez Fundację Tron lub przez użytkowników jej zdecentralizowanej platformy finansowej. Założyciel Justin Sun stwierdził w grudniu, że „to dobry czas na inwestowanie w kryptowalutę TRX firmy Tron”.

Tron’s ADA

Cena kryptowaluty Tron’s ADA spadła do około 50 centów, co stanowi nowy niski poziom dla monety. Oznacza to pierwszy raz od ponad roku, że ADA spadła poniżej tego poziomu. Główną funkcją tokena jest służyć jako zdecentralizowana platforma do przechowywania plików i dystrybucji treści za pomocą technologii inteligentnych kontraktów. Podczas gdy firma poczyniła już pewne postępy w swoim zdecentralizowanym przechowywaniu plików i dystrybucji treści, jej waluta ADA jest obecnie w centrum zainteresowania algorytmicznego ekosystemu stablecoin o nazwie USDD.

W 2021 roku kryptowaluta ADA firmy Cardano doświadczyła niesamowicie meteorycznego wzrostu. ADA weszła w rok na poziomie nieco poniżej 0,20 USD i skoczyła do 3 USD na początku września, czyniąc ją trzecią największą kryptowalutą na świecie. Jednak od czasu osiągnięcia szczytu w okolicach Labor Day, Cardano znajduje się na rynku niedźwiedzia i jest obecnie notowany na poziomie 1,66 USD. Kryptowaluta, która została opracowana przez współzałożyciela Ethereum, Charlesa Hoskinsona, znajduje się obecnie w niedźwiedziej passie. ADA

Cardano to open-source’owa, zdecentralizowana publiczna platforma blockchain, która umożliwia transakcje peer-to-peer. Platforma wykorzystuje również własną kryptowalutę, ADA, aby ułatwić transakcje. W tym artykule poznamy niektóre z korzyści płynących z Cardano. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o projekcie i jego przyszłości. Ponadto, miej oko na ruchy cenowe ADA. Ta waluta szybko rośnie w wartości, a aprecjacja cen jest nieunikniona.

Kryptowaluta ADA ma na celu wzmocnienie pozycji użytkowników poprzez umożliwienie im głosowania nad ulepszeniami i zmianami protokołu. Użytkownicy są również zachęcani do stawiania swoich monet ADA, dzięki czemu mogą stać się operatorem lub właścicielem puli stawek. Ci użytkownicy będą odpowiedzialni za prowadzenie cardano blockchain i jego platformy smart contract. Ta funkcja pozwoli deweloperom tworzyć aplikacje i inteligentne kontrakty na blockchainie cardano. A jeśli wszystkie te funkcje zostaną dobrze przyjęte przez społeczność, projekt może zyskać duże zainteresowanie.

Aby kupić ADA, użytkownicy powinni najpierw kupić ADA na zaufanej giełdzie kryptowalut. Korzystając z głównej giełdy kryptowalut, takiej jak Kraken, będą mogli wybierać z szerokiej gamy aktywów kryptowalutowych i tradycyjnych walut. Globalny rynek Krakena oferuje głęboką płynność. Chociaż na początku może to być kosztowne, inwestorzy mogą łatwo zarobić wysokie nagrody w czasie. Te nagrody mogą być wykorzystane do zakupu większej ilości ADA.

Oprócz wprowadzenia na rynek kryptowaluty, Cardano uruchomiło również mobilny portfel. Ten nowy portfel jeszcze bardziej ułatwiłby adopcję Ada i mobilność. Rozszerzyłoby to również ekosystem Cardano. IOHK, firma inżynierska stojąca za Cardano, ma na celu pomoc organizacjom i osobom prywatnym w przyjęciu protokołu Cardano. Niedawny raport wykazał, że ponad połowa z 10 najlepszych kryptowalut na świecie korzysta obecnie z platformy Cardano. TRX

Solana to zdecentralizowana sieć odzwierciedlająca sieć Ethereum, z kwitnącą metawersją i popularnymi NFT. Ze względu na wysoką przepustowość, nadaje się do ultra bezpiecznych dApps. Sieć zyskała dużą liczbę zwolenników, a liczne partnerstwa z dużymi markami są pewnym znakiem jej rosnącej wartości. Sieć doświadczyła niedawnego skoku aktywności deweloperów i oczekuje się, że będzie nadal rosła przez długi czas, a ostatecznie wywoła wybuchowy rajd w kierunku szczytów z 2021 roku.

Dla osób zainteresowanych Solaną, istnieje wiele sposobów na zakup monety. eToro, na przykład, jest jedną z pierwszych giełd kryptowalutowych, które oferują swoje usługi. Możesz kupić monetę Solana za mniej niż kilka dolarów, korzystając z opcji spread-only. Coinbase ma dziesiątki milionów zarejestrowanych użytkowników i ma świetną reputację w branży. Jest to również najlepszy wybór dla nowicjuszy w branży kryptowalut, ponieważ jego opłaty są niskie, a bezpieczeństwo jest doskonałe.

Solana (SOL) to kolejna ekscytująca nowa waluta, z korzystną ceną wejścia wynoszącą zaledwie 103 USD za token. Niedawno uderzył w wysoki poziom 260 USD, więc jest to świetny czas na zakup. Kapitan rynkowy jest znacznie wyższy niż Ethereum, a potencjał wzrostu jest znacznie większy. TRX Solana to jedna kryptowaluta, którą należy obserwować w 2022 roku. Zostaniesz nagrodzony za swoją cierpliwość i pracowitość.

Solana to platforma blockchain dla zdecentralizowanych aplikacji. Jej skalowalność i opłaty transakcyjne przewyższają Ethereum, które jest drugą co do wielkości kryptowalutą. Fundacja Ethereum oczekuje, że w 2022 roku osiągnie poziom wydajności następnej generacji. Przejdzie z przetwarzania 15 transakcji na sekundę do ponad 100 000, rozwiązując wiele problemów z opłatami transakcyjnymi. To ogromny skok.

Ripple’s XRP

Należy uważnie obserwować Ripple’s XRP, ponieważ próbuje on wybić się ponad opadającą linię trendu, która powstrzymuje go od początku miesiąca. Wskaźniki techniczne wskazują jednak na potencjalny selloff. Na razie RSI znajduje się w pobliżu poziomów wykupienia. Może to wskazywać, że kupujący wciąż trzymają walutę i mają energię, by kontynuować rajd. Jeśli im się to nie uda, wtedy można zobaczyć ponowne osunięcie się rynku.

W 2017 roku Ripple przekazał łącznie 55 miliardów tokenów XRP na konto escrow, gdzie mogą sprzedać 1 miliard każdego miesiąca. Ta „krążąca podaż” oznacza, że XRP trzymane w escrow są „nierozdzielone”, podczas gdy tokeny trzymane w portfelach są „krążącą podażą”. Ripple następnie uwalnia pozostałe tokeny do społeczeństwa. Z czasem te tokeny escrow zostaną uwolnione i rozprowadzone publicznie.

Chociaż XRP nie jest kryptowalutą, jest to cyfrowe aktywo natywne dla systemu Ripple. Kryptowaluta działa jako system wymiany i przekazu aktywów rozliczeniowych płatności, który wykorzystuje technologię blockchain. Token użytkowy XRP działa jako środek wymiany i tymczasowy denominator warstwy rozliczeniowej, dzięki czemu jest idealny do płatności transgranicznych. XRP firmy Ripple jest obecnie trzecią największą monetą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Branża finansowa jest konserwatywna i odporna na zmiany. Jednak Ripple wytrwale przekonuje banki i instytucje finansowe do przyjęcia swojej platformy i monety. Krypto-waluta od momentu powstania tylko się rozrosła. Nie ma powodu, aby wątpić w jej przyszłość. Jeśli branża finansowa nie będzie w stanie się opanować, cała branża kryptowalutowa może stanąć w obliczu krachu. To właśnie tutaj Ripple może pomóc. Przyszłość płatności rysuje się w jasnych barwach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *