Najlepsze prognozy dotyczące kryptowalut

Najlepsze prognozy dotyczące kryptowalut

Jeśli szukasz przewidywań dotyczących kryptowalut, nadszedł czas, aby spojrzeć poza hype. Oto niektóre z najlepszych predyktorów cenowych dla Bitcoina, Ethereum, Litecoin, Monero i wielu innych popularnych kryptowalut. Podczas gdy nigdy nie będziemy w stanie przewidzieć każdego ruchu, nasze narzędzia badawcze są w stanie dokonać wykształconych domysłów na temat tego, jak te monety będą działać w przyszłości. Chociaż nie chcesz całkowicie polegać na prognozach, mogą one stanowić doskonały dodatek do Twojego portfela.

Bitcoin

Najnowsza prognoza dla ceny Bitcoina jest bycza. Przewiduje się, że w pierwszym kwartale kryptowaluta osiągnie poziom 1 28 929 dolarów, a w drugim kwartale – 1 12 631 dolarów. Przewiduje się również, że do końca roku cena wzrośnie do 1 49 126 dolarów. Alternatywnie, w tym roku może znajdować się w układzie bocznym. Prognozy dla ceny Bitcoina przewidują, że w pierwszym kwartale rynek zawiśnie w okolicach $1,91,342, a następnie podciągnie się do $189,532 do końca roku.

Ethereum

Cena Ethereum jest jedną z najgorętszych kryptowalut na rynku, a poniższy przewodnik po przewidywaniach cenowych pokaże Ci, jak bardzo przewidywany jest wzrost tej cyfrowej waluty w czasie. Ethereum zostało stworzone przez Vitalika Buterina, młodego programistę, który zainteresował się technologią finansową po sukcesie Bitcoina. Chciał on stworzyć lepszą wersję Bitcoina. Praca Buterina sprawiła, że Ethereum znalazło się w centrum uwagi i udało mu się uczynić z niego topową kryptowalutę w 2016 roku!

Litecoin

Niezależnie od tego, czy chcesz czerpać zyski z obecnej wysokiej ceny Litecoina, czy kupić monetę, gdy jest najniższa, definitywna przyszłość w tej kryptowalucie nie jest tak łatwa do przewidzenia. Istnieje jednak kilka kluczowych możliwości i wyzwań, o których powinieneś wiedzieć. Ta waluta wystartowała w 2011 roku i jest szeroko dostępna na kilku giełdach. Poza tym ma sprawdzoną wiarygodność i oferuje kilka zalet w stosunku do bitcoina.

Monero

Istnieje kilka różnych prognoz dotyczących kryptowaluty Monero. Według Coin Price Forecast, Monero może osiągnąć $ 193,1 do roku 2030. Ta prognoza cenowa wydaje się jednak dość mało prawdopodobna, ponieważ Monero co kilka lat doświadcza dygresji z kursu. Możliwe, że rywale mogą dogonić Monero i spowodować, że poniesie ono straty przekraczające 340 dolarów. Niektórzy eksperci nie zgadzają się z tym, ale omówimy fakty w tym artykule, aby dowiedzieć się, jak osiągnąć zysk z Monero.

Dogecoin

Przewiduje się, że cena Dogecoin osiągnie 0,094 USD w połowie roku 2022 i może wzrosnąć do maksimum 0,11 USD w listopadzie. W połowie 2019 roku cena Dogecoin ma spaść do 0,087$ i wzrosnąć do listopada 2022 roku do 0,098$. W 2023 roku przewiduje się, że uderzy w 0,11 USD i pozostanie tam, w zależności od warunków rynkowych. Zanim jednak zaczniemy się zbytnio ekscytować, przyjrzyjmy się historii cen Dogecoin.

Verge

Chociaż kryptowaluta Verge zmagała się w ostatnich miesiącach po krachu rynkowym, w tym roku odnotowała znaczne zyski. Oto kilka przewidywań dotyczących ceny Verge w nadchodzącym roku. Pamiętając o tym, że moneta Verge jest wciąż nową walutą, eksperci sugerują kupowanie jej na dipie. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji! Zainteresowany zakupem monety Verge? Mamy cię pod opieką. Wystarczy kliknąć poniżej, aby zobaczyć nasze najnowsze przewidywania dotyczące kryptowaluty Verge.

Inne kryptowaluty

Coraz większa liczba ekspertów przewiduje pozytywną przyszłość dla Bitcoina i innych kryptowalut. Podczas gdy kryptowaluty są nieprzewidywalną inwestycją, niektórzy przewidują, że do 2022 roku 500 milionów ludzi na całym świecie będzie posiadało Bitcoina. Współzałożyciel BlockFi Flori Marquez zgadza się, że adopcja kryptowalut przyspiesza i przypisuje zwiększone zrozumienie i jasność regulacyjną rosnącej popularności branży. Nadal, pomimo wysokiego ryzyka związanego z przewidywaniem przyszłości kryptowalut, powinieneś inwestować tylko to, na co możesz sobie pozwolić, aby stracić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *