Jak zarabiać na kryptowalutach na YouTube

Jak zarabiać na kryptowalutach na YouTube

Jeśli śledziłeś rynek kryptowalut, bez wątpienia widziałeś wiele reklam na YouTube. Podczas gdy istnieje ogromna ilość informacji dostępnych na temat kryptowalut, być może zastanawiasz się, jak możesz zacząć i zarabiać na nich. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak inwestować w te wirtualne waluty i jak z nich korzystać. Obejmiemy również podstawy korzystania z tych giełd online, abyś mógł mieć pozytywne doświadczenia.

Zrozumienie kryptowalut

Aby dowiedzieć się więcej o kryptowalutach, możesz odwiedzić poświęcony im kanał YouTube. YouTuberzy tacy jak Coin Bureau, Guy i CoinDesk są świetnymi zasobami. Twórca każdego kanału ma znaczną liczbę odbiorców i oferuje codzienne filmy na temat najnowszych wiadomości i wydarzeń na rynku kryptowalut. Te filmy są na ogół oparte na faktach i edukacyjne. Kanał zawiera również szereg filmów związanych z blockchain i DeFi. Sprzedaje się jako portal informacyjny, który bierze głębokie nurkowanie w fakty i szczegóły.

Alternatywnie możesz odwiedzić inne kanały poświęcone tej tematyce, takie jak kanał CryptosRUs. Ten kanał jest dobrym źródłem wiadomości i analiz. Jego twórca kondensuje swoją rozległą wiedzę o branży w 30-40 minutowe filmy. Chociaż nie polega na chwytliwych sloganach, aby uzyskać punkt w poprzek, używa matematyki, aby przekazać swoją wiedzę o mechanice kryptowalut. Oprócz tego pozostawia czas na pytania od widzów. Treść na CryptosRUs jest zróżnicowana, obejmując szereg tematów, od podstaw różnych altcoinów po aktualizacje dotyczące regulacji i warunków geopolitycznych.

Innym popularnym kanałem YouTube, który można śledzić pod kątem wiadomości o kryptowalutach, jest Meet Kevin. Ten kanał ma ponad 1,5 miliona subskrybentów i oferuje oparte na badaniach porady inwestycyjne. Kevin Paffrath zdobył sławę na giełdzie, w nieruchomościach, a teraz w kryptowalutach. Zamieszcza 4 do 5 filmów dziennie i ma ponad 1,82 mln subskrybentów. Podczas gdy wiele osób może być sceptycznie nastawionych do treści tego kanału, może to być świetne źródło dla początkującego, który chce się nauczyć o kryptowalutach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *