Jak prognoza kryptowalut może pomóc Ci w inwestowaniu

Jak prognoza kryptowalut może pomóc Ci w inwestowaniu

Jeśli szukasz najlepszej prognozy kryptowalut, będziesz musiał użyć kombinacji różnych wskaźników. Na przykład wskaźnik Fibonacci retracement pomoże Ci zidentyfikować prawdopodobne poziomy oporu, a także potencjalne trendy. Z drugiej strony wskaźniki handlowe interpretują zachowanie rynku za pomocą matematycznych interpretacji wolumenu handlowego i danych historycznych. Najlepsza prognoza kryptowalut to połączenie różnych wskaźników technicznych, które wykonują dobrą pracę w zakresie przewidywania, potwierdzania i ostrzegania handlowców.

Ethereum

Jeśli szukasz prognozy kryptowalut Ethereum, trafiłeś we właściwe miejsce. Wraz z rosnącą popularnością kryptowalut, istnieje wiele szumu wokół Ethereum. Kryptowaluta handluje obecnie po około 1200 dolarów, ale eksperci spodziewają się, że jej cena osiągnie ekstremalne maksima w ciągu najbliższych kilku lat. Poniżej znajdziesz tabelę przewidywanych zakresów cenowych dla Ether. Znajdziesz tu minimalne i maksymalne ceny dla każdej waluty w ciągu najbliższych pięciu lat.

Monero

Jeśli zastanawiałeś się, kiedy Monero osiągnie 1000 dolarów, nie jesteś sam. Większość inwestorów kryptowalutowych ma podobne oczekiwania. Cena Monero osiągnie szczyt 1000 dolarów do 2025 roku. Jednak te prognozy są oparte na danych historycznych, a nie spekulacjach. Nie ma dobrej lub złej odpowiedzi na to pytanie, więc powinieneś przeprowadzić własne badania przed inwestycją. Zawsze inwestuj tylko to, na co możesz sobie pozwolić, aby stracić.

Litecoin

Długoterminowe prognozy wzrostu dla Litecoin są ogromne. Jako jedna z pierwszych kryptowalut, Litecoin jest przygotowany na wzrost do 400 dolarów lub więcej, zanim osiągnie ostatnie minima. Podczas gdy zmienność cen była ekstremalna, ta cyfrowa waluta nadal dobrze sprawdza się jako inwestycja. Niezależnie od tego, czy inwestorzy kupią Litecoin teraz, czy poczekają, aż osiągnie on 100 dolarów, nadal będą mogli uzyskać duże zyski.

Zcash

Prognoza kryptowalutowa Zcash może pomóc Ci w inwestowaniu w tę popularną kryptowalutę. Możesz spojrzeć na prognozy od profesjonalnych analityków i handlowców. Pomogą Ci określić, w którym kierunku pójdzie cena. Te prognozy są oparte na ich badaniach i ustaleniach. Pomoże ci to podjąć zyskowne decyzje. Ale musisz być świadomy, że ta prognoza nie jest gwarancją przyszłych ruchów cenowych. Aby upewnić się, że podjąłeś właściwą decyzję, przeczytaj niektóre z naszych innych prognoz kryptowalutowych, aby dowiedzieć się więcej o Zcash.

Stratis

Stratis to zdecentralizowana waluta o kilku unikalnych cechach. Jego cechy obejmują cyfrową tożsamość, platformę STO, zaufanie podaży i SDK zarówno dla Unreal, jak i Unity. Waluta ta została już wykorzystana do stworzenia takich gier jak Hashbattle i Dawn of Ships. W ostatnich dniach szybko rośnie i obecnie znajduje się powyżej ważnego poziomu oporu 0,7785 USD. Wspiął się również powyżej 25-dniowej średniej ruchomej oraz 50-dniowej średniej ruchomej.

Tron

Prognoza kryptowaluty Tron może dać ci jasny pogląd na to, jak ta waluta będzie się zachowywać. W najbliższych latach firma planuje wykorzystać blockchain do udostępniania darmowych zdecentralizowanych treści użytkowników. Oprócz swojej wartości w skali globalnej, Tron ma potencjał jako wschodzące aktywa w kilku sektorach. Cena TRX może osiągnąć około 2 miliardów dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat. Podczas gdy Tron nie osiągnął jeszcze przyjęcia w głównym nurcie, jest już dostępny na większości głównych giełd. Jego podaż jest w dużej mierze określona przez ilość tokenów wypuszczanych na rynek każdego dnia. Posiadacze monet Tron mogą używać papierowych portfeli do zabezpieczenia swojej kryptowaluty. Papierowe portfele są podobne do tych używanych przez użytkowników Ethereum.

Tezos

Jeśli chodzi o prognozę kryptowaluty Tezos, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest fakt, że jest to blockchain drugiej generacji, w porównaniu do Ethereum, które było pierwsze. Jednak to, co odróżnia tę kryptowalutę, to fakt, że wykorzystuje ona zdecentralizowany system aplikacji. Oznacza to, że zapisy sieci są otwarte dla wszystkich. Ponadto system ten jest uważany za bezpieczniejszy i bardziej bezpieczny niż Ethereum, więc nie trudno zrozumieć, dlaczego ludzie chcieliby w niego zainwestować.

XRP

Wallet Investor Prognoza kryptowaluty XRP jest pozytywna i oczekuje, że cena wzrośnie powyżej 1 USD w roku 2025. W rzeczywistości oczekuje, że cena osiągnie 2 USD w pierwszej połowie roku. Do grudnia cena powinna osiągnąć 1,2725 USD, chociaż w ciągu roku będą pewne wahania. Cena XRP będzie nadal rosła, ale według prognozy nigdy nie spadnie poniżej 1$.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *