Dlaczego kryptowaluty spadają?

5 Cyfrowe portfele kryptowalutowe

Cyfrowy portfel kryptowalutowy to urządzenie, nośnik fizyczny, program lub usługa, która przechowuje klucze prywatne i publiczne użytkownika. Oferuje również funkcjonalność do podpisywania i szyfrowania informacji. Portfele kryptowalutowe są coraz ważniejsze, ponieważ rynek walut cyfrowych szybko się rozwija. Oto niektóre z najlepszych dostępnych opcji:

NOW Wallet

NOW Wallet to aplikacja mobilna, która działa na usłudze wymiany kryptowalut ChangeNow. W przeciwieństwie do innych portfeli kryptowalutowych, nie jest on powierniczy, co oznacza, że nie zbiera żadnych Twoich danych osobowych. Zamiast tego NOW Wallet przechowuje wszystkie Twoje kryptowaluty na Twoim urządzeniu. W rezultacie możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą Visy i kont bankowych za pośrednictwem aplikacji. Aby jeszcze bardziej ułatwić, możesz również konwertować walutę fiat na kryptowalutę i odwrotnie.

TREZOR Wallet

W przeciwieństwie do większości cyfrowych portfeli kryptowalutowych, sprzętowy portfel TREZOR Wallet nie jest połączony z żadnym połączeniem internetowym. Jako taki, działa tak samo jak każdy inny portfel kryptowalutowy. Ma swój własny unikalny adres, więc możesz go używać do otrzymywania i wysyłania funduszy. Jedyną różnicą jest to, że będziesz przechowywać swoje aktywa kryptowalutowe off-line, w tak zwanym zimnym magazynie. Aby dowiedzieć się więcej o cechach portfela typu cold storage, czytaj dalej.

Kluczową cechą portfela TREZOR jest to, że jest on niezwykle bezpieczny. Jego firmware jest sprawdzany podczas uruchamiania, więc nawet jeśli stracisz swoje urządzenie, nadal możesz odzyskać swoje monety. Bezpieczny bootloader jest ultra-dzonis, odporny na manipulacje i wykorzystuje write-rrotestion do ochrony pamięci. Uwierzytelnianie odbywa się poprzez wprowadzenie kodu PIN, więc nawet nieuczciwy użytkownik nie może ukraść Twoich monet. Możesz również wykorzystać giełdę portfela do dywersyfikacji swojego portfela.

Novi Wallet

Novi Wallet to nowy typ cyfrowego portfela kryptowalutowego, który pozwala użytkownikom otrzymywać i wysyłać waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i Diem. Został opracowany przez Facebooka i potencjalnie może być używany przez miliardy użytkowników. Portfel Novi pozwala użytkownikom podłączyć swoje karty kredytowe do konta, dzięki czemu mogą natychmiast wysyłać i otrzymywać Diem. Portfel oferuje również dwuetapowe uwierzytelnianie, co czyni go jeszcze bardziej bezpiecznym. Aby korzystać z Novi, trzeba mieć smartfon i ważny dowód osobisty wydany przez rząd.

Portfel Novi konwertuje walutę fiat na stablecoiny USDP, które można przekazywać do innych portfeli. Pozwoli również użytkownikom wypłacać gotówkę z określonych miejsc, a także przelewać środki na konto bankowe. Oczekuje się, że portfel zintegruje się z innymi portfelami cyfrowymi i wymianami kryptowalut, a użytkownicy mogą wybrać inne kryptowaluty, takie jak Bitcoin lub Ethereum. stablecoin USDP jest emitowany przez Paxos Trust Company i jest wspierany przez dolary amerykańskie. Coinbase zapewnia również usługi powiernicze dla środków na kontach użytkowników Novi.

Meta Wallet

Podczas przesyłania kryptowalut, Meta Wallet jest wygodnym i bezpiecznym sposobem przechowywania i przesyłania kryptowalut. Ma wygodny interfejs podobny do bankowego paska i obsługuje kilka kryptowalut, w tym ETH, BTC i Litecoin. Jest również obsługiwany przez wiele giełd, w tym Coinbase, ShapeShift i wiele innych. Możesz wysyłać i otrzymywać swoje tokeny za pomocą dwóch bramek płatniczych, w tym Apple Pay i Wyre. Obie pobierają niewielką opłatę za transakcję.

MetaMask to platforma, która posiada wbudowany portfel kryptowalutowy, który obsługuje standardy tokenów Ethereum ERC-20 i ERC-721. Ten portfel jest wysoce konfigurowalny, z opcjami nawigacji między kilkoma różnymi adresami portfela. To oprogramowanie jest chronione przez zaawansowane szyfrowanie, więc nigdy nie musisz się martwić, że Twoje fundusze zostaną skradzione lub zgubione. Ponadto ułatwia podłączenie wielu portfeli sprzętowych, co czyni go wygodnym wyborem dla użytkowników kryptowalut.

Coin Cloud

Aplikacja cyfrowego portfela kryptowalutowego Coin Cloud zapewnia kilka funkcji ułatwiających zarządzanie portfelem walut cyfrowych. Możesz dostosować nazwę swojego portfela, dodać dane biometryczne i stworzyć spersonalizowane hasło. Możesz także użyć portfela, aby kontrolować swoje pieniądze bez konta. Możesz dowiedzieć się więcej o Coin Cloud w tym artykule. Oto bliższe spojrzenie na funkcje tego portfela. Zważ korzyści i wady, aby dowiedzieć się, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

Portfel kryptowalutowy bezustnikowy CoinCloud daje Ci pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi. Daje Ci również 12-słowną frazę odzyskiwania. DCM Coin Cloud posiada ponad 40 różnych walut cyfrowych, w tym Shiba Inu Coin (SHIB), Ethereum (ETH) oraz szereg stablecoinów i tokenów DeFi. Ten portfel jest kompatybilny z głównymi giełdami kryptowalut i oferuje wygodne sposoby kupowania i sprzedawania walut cyfrowych.

Novi

Kiedy po raz pierwszy otworzysz swój cyfrowy portfel kryptowalutowy Novi, nie będziesz miał nic do wpłaty. Aby dokonać przelewów pieniężnych, musisz najpierw wpłacić środki na swoje konto. Następnie możesz wypłacić środki na swoim koncie bankowym lub kartą debetową. Możesz również zażądać od Novi kopii informacji o swoim profilu. Aby to zrobić, wykonaj kroki wymienione na stronie internetowej. Jeśli masz konto bankowe, możesz przelać na nie środki. Aby zrobić to za pomocą karty debetowej, musisz mieć konto bankowe.

Facebook pracuje nad opartym na blockchainie portfelem cyfrowym o nazwie Novi. Firma próbuje naprawić problemy z obecnymi globalnymi systemami płatności, uruchamiając Novi. Facebook ogłosił swoje plany uruchomienia platformy w 2019 roku i od tego czasu przekazał cenne informacje na temat projektu. Co ciekawe jednak, projekt, który nie jest jeszcze gotowy do uruchomienia, rzadko generuje jakąkolwiek dyskusję na temat kryptowalut. Facebook ma plan wykorzystania technologii Novi w przyszłych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *